Hakkımızda

ALDIĞINIZDA SATTIĞINIZDA GÖZÜ OLMAYAN, KAZANIRKEN KAZANDIRAN heristedigin.com EMC BİLİŞİM firmasının bir ürünüdür.

Sitemiz: Anne&Bebek, Ayakkabı/Giyim, Beyaz Eşya, Eğitim&Kurs, Elektronik Eşya, Emlak Alım&Satım&Kiralama, Ev Tekstili, Mobilya, Mutfak, Etkinlik, Gezi&Tur, Kozmetik/Güzellik, Konaklama, Masaj&Spa, Nakliye, Sağlık&Medikal Ürünler, Teknoloji, Spor, Üretici&Toptan Gıda, Temizlik , Vasıta Alım&Satım&Kiralama, Yeme&İçme, Web Yazılım&Tasarım sektörlerinde hizmet vermektedir.

heristedigin.com bir sosyal paylaşım sitesidir.

Sitemizde resimli anlık paylaşım yaparak, alıcının direkt size ulaşmasını sağlayabileceğiniz gibi, ürünlerinizi market bölümümüzde mağaza açarak toplu olarak sergileme imkânınız bulunmaktadır.

Sitemiz, il-ilçe-semt bazındaki arama motorları ile aynı zamanda küçük esnafın ürünlerini semtine tanıtmasına olanak sağlamaktadır. Bunlara ek olarak, sitemizde eleman ilanı vermek, ya da iş arayan kişiler arasından ihtiyacınıza uygun olan personele ulaşmanız için özel bir İŞ SAYFASI bulunmaktadır.

heristedigin.com,TEK BAŞINA KAZANMAK yerine, KAZANDIĞINI BÖLÜŞÜR.

Benzerlerinden farklı olarak, geliştirdiği Ring Üyelik sistemi ile sitemizin büyümesine katkı sağlayan her esnafın, sektörünün içinde ya da dışında sisteme üye ettiği esnaf aracılığı ile kısa sürede yatırdığı parayı geri almasına olanak tanır. Siz de bizlerle iletişime geçerek heristedigin.com ‘un bir üyesi olup, tüm ürünlerinizi sergileyebilir, komisyonsuz alış-satış zincirine katılabilirsiniz.