İptal & İade koşulları

SİPARİŞ TESLİM SÜRESİ

Siparişi verilen ürünlerin kargoya verilme süresi, havalenin yapılmasından ve kredi kartı ile ödemede ise Banka tarafından onay alındıktan sonra en geç 7 iş günüdür. Siparişler, yasal 30 günlük süreyi aşmamak koşulu ile her bir ürün için müşterinin adresinin yerleşim yerine uzaklığına bağlı olarak müşteriye veya gösterdiği adresteki kişi/kuruluşa teslim edilir. Kargo şirketlerinin teslimatlarında, Kargo şirketlerinden kaynaklanan gecikmelerde ve/veya Kargo Şirketinin haftada bir gün teslimat yaptığı bölgelerde, sevk bilgilerindeki yanlışlık ve eksiklik olduğu hallerde, bazı sosyal olaylar ve doğal afetler gibi durumlarda belirtilen gün süresinde sarkma olabilir. Ürün, müşteri tarafından verilen sevk bilgilerindeki yanlışlık ve/veya alıcının yerinde olmamasından doğabilecek ekstra kargo bedellerinden  ................firma adı yazılacak.............. sorumlu tutulamaz.
 
SİPARİŞ İPTALİ
Siparişlerin İptali: Müşteri sipariş girişini ve ödemesini gerçekleştirdikten sonra, siparişi kargoya verilene kadar bu siparişi iptal edebilir. Sipariş kargoya teslim edildikten sonra iptal işlemi yerine iade prosedürü takip edilmelidir.
 
SİPARİŞ İADESİ

Satın aldığınız ürünleri teslim aldığınız tarihten itibaren 14 gün içerisinde ücretsiz ve kolayca iade edebilirsiniz.

İade Koşulları :

  • Ürünlerin cayma hakkı dahilinde iade alınabilmesi için;
  • Satın alınan ürünün orijinal kutusunda ve zarar görmemiş olması,
  • Tüm tamamlayıcı aksesuarları ile birlikte olması,
  • Varsa hediye olarak verilen promosyonlu, kampanyalı ürünlerle birlikte aynı anda gönderilmesi gerekir.   

İade Edeceğim Ürünü Nereye Teslim Etmeliyim?

Kargo şubesine giderek ürününüzü teslim edebilirsiniz.

Param Hesabıma Ne Zaman Geçer?

Kredi / banka kartı

Geri ödemeniz, ödeme yaptığınız bankaya iade talebiniz onaylandığı anda yapılır.
Yapılan para iadesinin kartınıza veya hesabınıza yansıması bankanızın belirlediği süreye göre değişiklik gösterebilir. Bu süre kredi kartları için en geç 2, banka kartları için ise 8 iş günüdür.